Regały magazynowe dla każdego

Właściciele sklepów i hurtowni wiedzą, jak ważne jest właściwe wyeksponowanie towaru. Jeśli towar jest wyłożony byle jak i chaotycznie to szansa, że zostanie sprzedany maleje. Klienci lubią porządek i systematykę. Podobnie jest w domu. Poszukiwania jakiegoś przedmiotu, mogłyby trwać o wiele krócej, jeśli byłby odkładany za każdym razem w to samo miejsce.

Dla wszystkich ludzi, którzy marzą żeby w końcu w ich domu lub firmie zapanował porządek, powstały regały magazynowe.

Dzielimy je na:

  • Ocynkowane – jest bardzo odporny na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Dzięki temu niezwykle trwały. A maksymalne obciążenie jednej półki to 100kg. Tero typu regały są dopuszczone do kontaktu z żywnością.

  • Wolnostojące – w zależności od konkretnego modelu, jedna półka może udźwignąć nawet 250kg. Montaż jest prosty bo nie zawiera śrub. Jest stabilny i jak sama nazwa wskazuje, nie wymaga dokręcania do ściany. Półki są dokładane według indywidualnego uznania

  • Skręcany na stelażu – są one głównie wykonane z blachy zwanej perforowaną. A półki są z płyty wiórowej. Jedna półeczka może udźwignąć 150kg.

  • Wzmocnione – są wykonane z kątownika. Istnieje możliwość dowolnego łączenia i dokładania półek.

  • Półkowe ciężkie – są przeznaczone dla klientów bardzo wymagających. Ciekawostką może być fakt, że jedna półka jest w stanie udźwignąć nawet tonę. Są one malowane proszkowo. A półki można dokładać bez zastosowania śrub.

Są także regały typowo sklepowe, paletowe i specjalistyczne. Są one idealne dla każdego, kto marzy o uporządkowaniu własnej przestrzeni. Bardzo często można je spotkać w różnego rodzaju archiwach. Klienci indywidualni także doceniają ich właściwości. Stosują je w domach, garażach i piwnicach. Są doskonałe do warsztatu samochodowego. Dzięki nim można całkowicie odmienić wnętrze. A ponieważ regały magazynowe występują w różnych wzorach i kolorach, to można je indywidualnie dobrać do własnych potrzeb. Jest to niezwykle cenna informacja dla ludzi, którzy zwracają uwagę na wszelkie drobne detale. Do niektórych modeli jest możliwość dołożenia drzwiczek. Mogą wtedy służyć jako meble do przechowywania różnego rodzaju rzeczy. Sprawdzą się na przykład w lombardach lub sklepach z drogimi artykułami. Można w nich przechowywać telefony lub biżuterię. Zaopatrując się w taki regał zyskujemy pewność, że nie będziemy już szukać danej rzeczy parę godzin. Wszystko będzie na swoim miejscu i dostępne od ręki.

Sprawdź naszą ofertę: http://www.ltm-regaly.pl/regaly_magazynowe-1 ! Zamów już dziś