Obóz taneczny oferujący atrakcyjne zajęcia grupowe dla młodzieży

Organizator wycieczek i obozów, firma Kogis posiada szeroką ofertę najrozmaitszych wyjazdów. Dużą popularnością cieszą się obozy tematyczne, na których można podszkolić swoje umiejętności. Do takich tematycznych wyjazdów, bez wątpienia można zaliczyć obóz taneczny. Warsztaty taneczne oferowane są w różnych turnusach, w różnych miejscowościach. Warsztaty organizowane są w miejscowości Czaplinek, Hartowiec oraz Łazy. Miejscowość Czaplinek zlokalizowana jest nad jeziorem Drawsko. Ta piękna i malownicza miejscowość oferuje wiele atrakcji. Wychowawcy i cała kadra przygotowała wiele atrakcji dla młodzieży, do których można zaliczyć zabawę w dwa ognie, indiańskie podchody czy też chodzenie po linie.

Warsztaty w Czaplinku dedykowane są młodzieży od 12 do 18 roku życia. Warsztaty odbywają się pod okiem wyspecjalizowanej kadry. Tańce odbywają się zarówno na sali jak i w plenerze. Program obozowy obejmuje minimum 20 godzin warsztatów. Młodzież szkoli się z tańca hip-hopu, jazzu, baletu, disco oraz popu. Co istotne, młodzież uczestniczy również w tańcach towarzyskich. Tak wszechstronne lekcje mogą zaszczepić pasje tańca wśród młodzieży. Grupowe współzawodnictwo i tańczenie bez wątpienia jest dobrą okazją do poznania nowych przyjaciół o tej samej pasji.

Obóz taneczny oferowany poprzez witrynę kogis.pl oferuje wiele ciekawych atrakcji w ramach warsztatów. Młodzież może korzystać z kąpieliska bez żadnych ograniczeń, gdyż ośrodek w Czaplinku posiada swoją prywatną plażę. Wszystkie kąpiele pływackie odbywają się pod ścisłą kontrolą ratownika oraz wychowawców. Nad jeziorem organizowany jest również piknik, który będzie stanowił świetną okazję do zapoznania rówieśników.

Oprócz grupowych zajęć tanecznych, młodzież może liczyć na sportowe konkurencje oraz ciekawe zawody i konkursy. Na obozie poruszane są także kwestie psychologiczne. Wykwalifikowana kadra podzieli się poradami, jak pokonać lęk i stres na scenie, jak być pewnym siebie. Na warsztatach odbywają się także lekcje z nauki prawidłowego oddychania. Obóz taneczny oferowany przez kogis.pl na warsztatach pokazuje również techniki, w ramach których można dowiedzieć się o dobrym wizerunku scenicznym. Oprócz tego, do wieku i kondycji dzieci dostosowane są również profesjonalne ćwiczenia rozciągające.

W ramach elementów fitness znajdują się ćwiczenia typu stretching oraz jogging. Dzięki ćwiczeniom szkolone są różne zdolności motoryczne, do których można zaliczyć na przykład siłę, elastyczność i wytrzymałość. Także zwinność i szybkość oraz zachowanie właściwej koordynacji należy do umiejętności, które są ćwiczone przez trenerów na warsztatach. W ramach przerwy firma Kogis oferuje również dla dzieci wyjazd autokarowy do Kołobrzegu. Dzieci nad morzem mogą się poopalać i poplażować. Jest to również świetny czas na zintegrowanie się z rówieśnikami. Dzieci na miejscu będą mogły skorzystać z jazdy na rowerku po jeziorze. Czeka na miejscu również kajakowa wyprawa, która poprzedzona jest szkoleniem. W ramach wieczornego relaksu dzieci mogą liczyć na filmy puszczane na wielkim ekranie w ramach letniego kina.

Polecamy: https://www.kogis.pl/rodzaje-obozow/taneczne/