StarStone – oryginalne pomysły na wyjazd integracyjny dla firm

 Imprezy integracyjne to nieodłączny element funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Choć przybierają rożne formy, ich celem zawsze jest zacieśnienie relacji między uczestnikami, czyli najczęściej między właścicielami firmy, ich kontrahentami oraz pracownikami. Eventy firmowe mogą być organizowane w plenerze i w pomieszczeniach zamkniętych. Mogą też odbywać się w ciągu jednego wieczoru lub trwać kilka dni. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji uczestników i budżetu jakim dana firma dysponuje.

Nie od dziś wiadomo, że integracyjne imprezy wyjazdowe są znacznie bardziej nęcące dla pracowników niż eventy odbywające się na terenie firmy. Zmiana środowiska sprzyja swobodniejszemu zachowaniu i pozwala zapomnieć o nawale pracy i obowiązkach. Zwłaszcza, jeśli oprócz wypoczynku dostarcza się pracownikom ciekawej rozrywki. Jeśli chcemy zorganizować wyjazd integracyjny dla pracowników, który oprócz nasiadówki w pokoju hotelowym, gwarantowałby uczestnikom spotkania fajne atrakcje, warto zaangażować do współpracy profesjonalną agencję eventową, która zaplanuje i zorganizuje wszystko za nas i tym samym uwolni nas od dodatkowych obowiązków.

Na południu Polski największym zaufaniem cieszy się agencja starStone, która kompleksowo realizuje różnorodne projekty. Choć działa głównie na Śląsku, organizuje imprezy integracyjne także w innych Polskich miastach, m.in. w Krakowie i we Wrocławiu. Konkurencyjne ceny, bogata sieć kontaktów, własny sprzęt i przede wszystkim kreatywność pracowników, wyróżnia tę firmę na tle innych. Wyjazd integracyjny może zamienić się w wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników, wystarczy, że zajmą się nim profesjonaliści.

Integracja z firmą starStone – budowanie silnego zespołu i dobra zabawa!

Wyjazdy firmowe nie muszą ograniczać się wyłącznie do siedzenia przy kuflu zimnego piwa, choć wiadomo, że jest to miły i długo wyczekiwany element każdej imprezy integracyjnej. Warto jednak urozmaicić sobie wspólny wyjazd z pracownikami, aby oprócz odpoczynku gwarantował także fajną rozrywkę i stworzył odpowiednie warunki do budowania zgranego, silnego zespołu. Wymaga to pewnej pomysłowości i przede wszystkim czasu, który nie zawsze jest. Dlatego warto przekazać organizację wyjazdu integracyjnego w ręce specjalistów, dzięki którym nie tylko zaoszczędzimy czas i energię, ale także zagwarantujemy sobie i pracownikom mnóstwo niesamowitych wrażeń.

Oprócz fajnej imprezy firmowej będącej zwieńczeniem wyjazdu integracyjnego, warto pomyśleć, jak wypełnić czas pracownikom, aby nie mieli czasu się nudzić i mogli razem miło spędzić czas. Istnieje wiele niezwykłych atrakcji, które spodobają się każdemu uczestnikowi wypadu, niezależnie od tego, czy woli aktywny, czy pasywny wypoczynek. Są to na przykład:

  • Wieczorki tematyczne
  • Kabarety
  • Kameralne koncerty
  • Zabawy team-buildingowe
  • Gry terenowe
  • Pikniki
  • Przydatne kursy i szkolenia

Każda z tych atrakcji cieszy się dużym uznaniem wśród osób, które mają już za sobą imprezy i wyjazdy  integracyjne. Niektóre z nich nie wymagają żadnych nakładów finansowych, dlatego warto zapewnić uczestnikom eventu firmowego więcej niż jedną atrakcję, ponieważ dzięki temu można w ciekawy i przyjemny sposób zagospodarować im czas podczas całego pobytu.

Pracownicy agencji eventowej starStone doskonale zdają sobie sprawę, jak cenne mogą być doświadczenia zdobyte podczas wyjazdów integracyjnych. Wystarczy, że taka kilkudniowa impreza jest dobrze zorganizowana, a oprócz odpoczynku i dobrej zabawy, można zapewnić pracownikom rozrywkę, która pozwoli im zacieśnić między sobą więzi i zbudować przyjaźnie, które ułatwią pracę całego zespołu na lata.